deutschdeutsch

Про нас

Головна - Про нас


Витяг з протоколу загальних установчих зборів засновників:

"...на Львівщині проживає більше 14 тисяч громадян, які потерпіли внаслідок Чорнобильської катастрофи, в числі яких - 4,5 тисячі потерпілих дітей. Серед дітей більше 120 мають інвалідність, в тому числі - 28 інвалідність, яких пов'язана з наслідками Чорнобильської катастрофи. Постійно зростає смертність серед Чорнобильського населення, що породжує зростання кількості незахищених дітей. За нашими даними - більше 150 дітей втратили годувальників, в числі яких- 15 круглих сиріт... Тричі, в листопаді, грудні 2002 та січні 2003 року, відбулися збори чорнобильців, рішенням яких скеровано скарги в Кабінет Міністрів України, Верховну Раду України, Міністерство з Надзвичайних Ситуацій, Львівську обласну Адміністрацію та отримано відповіді, з якими ознайомлено присутніх. Виступаючим підкреслено, що наших зусиль замало, тільки разом з громадськими організаціями України можливо змінити ситуацію на краще. Львів'яни, на жаль, відірвані від діяльності Всеукраїнських організацій та організацій інших областей України..."

Тому було запропоновано створити громадську організацію і звернутися по допомогу до "Міжнародного благодійного Фонду “Допомога дітям Чорнобиля” м.Київ. Правління цієї організації з розумінням поставилося до даної ситуаціїї і на своєму засіданні 14.04.2003 р. прийняло рішення про відкриття Львівського обласного відділення Міжнародного благодійного Фонду "Допомога дітям Чорнобиля" у м. Львові і доручили голові правління підготувати необхідні документи для офіційної реєстрації. Таким чином, пройшовши всі необхідні процедури згідно чинного законодавства, відділення було зареєстровано 4 березня 2004 р. і є самостійною юридичною організацією. Реєстраційні документи Ви можете переглянути в розділі Установчі документи

Львівське обласне відділення Міжнародного благодійного Фонду "Допомога дітям Чорнобиля" проводить свою діяльність у м. Львові та Львівській області і керується у своїй роботі Положенням, що зареєстроване у встановленому порядку у відповідних державних органах.  

 

 

27.05.2024